Erexan

Pro koho Erexan je ?

Pro všechny muže od 18 let, kteří chtějí lepší erekci  již 60 min po užití.

Po 1-2 tabletách se můžete těšit na dobře prokrvený penis až po dobu 36 hodin.

 

Hodně mužů v jistém věku začne pozorovat problémy s erekcí. Věkem to už obvykle skřípe víc a víc, věci prostě nejdou tak dobře, jako za mlada. Vytratila se energie, chuť a zejména se objevily problémy s erekcí. Časem to může být opravdu nepříjemné, zejména psychicky. Nikdo z nás nechce zklamat svou partnerku v posteli. Naštěstí to není tak velký problém,  aby se nedal řešit.

Muži potvrdili vynikající výsledky

Výrazné zesílení orgasmu 92%
Silné zlepšení erekce 97%
Zvýšenou chuť na sex 70%
Významné prodloužení sexu 85%

Co produkty Erexan obsahují a jak fungují

Síla Erexanu je taková, díky tomu, že v sobě kombinuje přesné poměry extraktů a aminokyselin vyráběných patentovanou metodou zmrazení, které v těle pacienta spolupracují a vytvářejí potřebnou harmonii. Pouze takto lze zajistit, aby byl penis dobře zásoben krví. 

erexan

 Produkty z řady Erexan obsahují vyvážené látky pouze přírodního původu. Objemové poměry každé složky jsou přesně určené a každá ze surovin má v produktu své důležité místo. Erexan neobsahuje žádné zbytečné konzervanty nebo barviva. Níže pak naleznete popis složek, které produkty Erexan obsahují. Vyberte si jeden z mnoha produktů Erexan, který nejlépe odpovídá Vašemu problému, který potřebujete ihned vyřešit.

Obsah látek

Aminokyselina L- Arginin je základní molekulou v boji proti slabé erekci. Arginin navíc zlepšuje produkci a kvalitu spermií i mužskou potenci.

L – citrulin zajišťuje, aby byla hladina L- Argininu v buňkách stabilní. Penis potom vydrží ztopořený delší dobu a je během erekce hrubší a delší.

 

Na  prokrvení penisu se podílí i aminokyselina L-Lysin. Lidé s dobrou hladinou této aminokyseliny  jsou schopní podávat opakovaně mnohem lepší sexuální výkony a lepší erekci, 

Tribulus Terestris je stimulant, který ovlivňuje hladinu mužského pohlavního hormonu  testosteronu. Testosteron ovlivňuje fyzickou sílu, výkonnost člověka a hlavně libido.

 

Celé složení naleznete zde

Účinky Erexanu potvrzuje tisíce spokojených uživatelů. Vyzkoušejte bezpečné, přírodní a certifikované doplňky stravy Erexan.

Zakupte originální produkt od oficiálního prodejce. 

                                                                                                 Navíc se slevovým kupónem sleva55 dostanete 55 Kč slevu

Dalším účinným pomocníkem může být Proerecta