Kegelovy cviky

Kegelovy cviky na erekci se zaměřují zejména na posílení pánevního svalstva, za pomocí několika technik které zvládne každý.

kegelovy cviky

Kegelovy cviky pro muže

Kegelovy cviky znají hlavně ženy, které trpí inkontinencí v důsledku menopauzy nebo těžkého porodu. Je ale málo mužů kteří by si uvědomovali jaký přínos Kegelovy cviky mají pro jejich zdraví. Pro cvičení Kegelových cviků nepotřebujete žádné činky ani zkušeného sparing partnera. Cvičení můžete praktikovat prakticky kdekoliv doma v autě nebo klidně v práci.

Správné provádění Kegelových cviků posiluje svaly vašeho pánevního dna, konkrétně močové trubice, svěrače, konečníku a také třeba svaly obepínající část penisu. 

Kegelovy cviky a správné zapojení svalů

 Při návštěvě toalety zadržte na pár vteřin proud moči. Přesně tyto svaly, které jste při této činnosti zapojili, musíte cítit při cvičení .

Samotné cvičení je jednoduché. Ze začátku je vhodné si lehnout na zem a pokrčit kolena. Soustřeďte se na svaly pánevního dna a zatněte je na 5-10 vteřin. Dávejte si ale pozor, abyste nezatínali okolní břišní nebo hýžďové svaly. Cvičit je dobré každý den po 10-20  opakováních. Frekvenci můžete libovolně zvyšovat, čím častěji  totiž budete cvičit, tím rychleji uvidíte výsledky. Jakmile získáte kontrolu nad ovládanými svaly, můžete cvičit prakticky kdekoliv.

Jak poznám že to opravdu funguje ?

 Pánevní dno při stisknutí účinně oddaluje ejakulaci a můžete dosáhnout intenzivnějšího sexuálního prožitku a déletrvajícího sexu. Silné pánevní svaly také lépe rozvádí krev a kyslík, takže dojde ke zlepšení průtoku krve penisem. Toto má zásadní vliv na erekci a muži tímto způsobem můžou skvěle zlepšit svůj sexuální život. Pro může které již trápí erektilní dysfunkce je to tedy malý zázrak díky kterému zlepší své celkové zdraví v každém věku.

Benefity pro zdraví

Pokud budete cvičit Kegelovy cviky, je vhodné podle názoru odborníků přidat nějaké přírodní prášky na erekci. Díky tomu se intimní zdraví muže zlepší na maximum.

  • Zdravější prostata
  • Tvrdší a zdravější penis
  • Silnější orgasmus 
  • Zvětšení a rozšíření penisu díky lepšímu prokrvení
  • Déletrvající erekce
  • Delší výdrž při sexu, kterou rozhodně ocení vaše partnerka