PRIMULUS

Pro koho je PRIMULUS ?

Pro každého chlapa, který hledá opravdu kvalitní multivitamín s příměsí Tribulus Terrestris a extraktu z bylin  pro zvýšení hladiny testosteronu.

Všechny důležité vitamíny a minerály máte v jedné krabičce.

Pokud hledáte produkt pro okamžité zlepšení erekce, zkuste radši Erexan.

V určitém věku začíná hladina testosteronu v těle prudce klesat. Je to přirozený jev, který ale nenese nic dobrého a tak se podíváme, jak tomu všemu trochu předejít.  To ale rozhodně neznamená, že PRIMULUS  je pouze pro starší muže, dostatek vitamínů je potřeba v každé fázi života, ať je vám 25 nebo 50. 

Právě soubor vitamínů a minerálů, který přípravek obsahuje společně s Tribulus Terrestris, dokáže tělo pořádně nakopnout. 

Právě z toho důvodů byl vyvinut v České republice produkt PRIMULUS.

Po 30 cítce

Muži začínají často cítit únavu, jsou náchylnější k různým nemocem, více trpí na podráždění, nezapnou kalhoty z předešlého roku a pomalu, ale jistě se u nich vytrácí chuť na postelové radovánky. Dá se to nazvat krize středního věku a ta přímo souvisí s nízkou hladinou testosteronu.

Ptáte se třeba i jak snížit cholesterol ? Právě dostatek vitamínů a minerálů by vám mohl pomoci.

 

Pojďme se podívat na složení, které nám Primulus nabízí.

primulus
primulus
primulus

Zinek , Vitamín D3, Hořčík, Vitamín B6, Vitamín C, Selen, Pískavice řecké seno, Kotvičník zemní a Extrakt z černého pepře

Detail ke složení naleznete zde

Testosteron ve Vašem těle zvyšuje chuť na sex, sexuální výkonnost a erekci,  podporuje dominanci, posiluje motivaci, dravost a chuť do života !

NÍZKÝ TESTOSTERON

VS

OPTIMÁLNÍ TESTOSTERON

Testosteron
Testosteron

Co ideálně k Primulusu přidat, aby testosteron šlapal ?

Více spánku

Hladina testosteronu u mužů je nejvyšší ráno kolem 8 hodiny. S přibývajícím časem během dne hladina postupně klesá a večer už je většinou nižší než ráno. V noci pracuje Váš endokrinní systém na maximum a produkuje velké množství testosteronu. Tělo se tím připravuje na další den. Pokud tedy spíte málo, Vaše produkce testosteronu se sníží.

 Kvalitní strava bohatá na vitamíny a bílkoviny

Hodně sportujte a kvalitně jezte, ideální je třeba avokádo, vejce, olivový a kokosový olej,  sacharidy ze škrobovité a kořenové zeleniny a samozřejmě můžete přidat kvalitní maso, které kromě bílkovin obsahuje třeba biotin a vitamín D.