Pro zdraví

Pro zdraví je zde Blendea

Podpořte své zdraví a posilněte se ověřenými superpotravinami, které jsou bez lepku, cukru, laktózy, sóji a chemie.

Blendea, to jsou ty nejkvalitnější směsi superpotravin vhodné pro celou rodinu.

Znečištěné prostředí kolem nás, všudypřítomný stres, nepravidelná životospráva a chemická aditiva v potravinách to vše jsou škodliviny, se kterými se musíme v této moderní době vypořádat. Vedle toho však máme možnost organismu ulehčit prostřednictvím detoxikace.

Naše tělo je každodenně vystaveno škodlivým vnějším vlivům a jeho očista se stává nutnou součástí našeho života. Lidský organismus je velmi odolný a nežádoucí látky z těla pravidelně odvádí. Pokud jsme však vystaveni stresu, málo spíme a naše strava není ideální, jeho odolnost je výrazně omezená, díky tomu se můžeme cítit unavení a často podléhat různým nemocem. Proto bychom pro zdraví měli našemu tělu pomoct, pravidelně ho detoxikovat a obnovit tak jeho správnou funkci.

Zelené superpotraviny jako Blendea mají velmi silné detoxikační účinky, které pocítíme již pár týdnů po jejich pravidelném užívání. Účinně čistí naše tělo, zlepšují jeho funkci a navrací mu vitalitu.

Detoxikace je pro zdraví důležitá. Co se děje během detoxikace ve vašem těle ?

Pro zdraví

V našich orgánech a tkáních se usazují škodlivé látky jako jsou těžké kovy, chemikálie, zbytky léčiv či konzervační látky. Detoxikace v našem těle spouští očistné procesy a tyto látky z něj odplavuje. Pokud zahájíme intenzivní detoxikaci, může se zpočátku náš zdravotní stav mírně zhoršit.

Proč je Blendea pro tělo tak důležitá ?

Blendea je velmi účinná, především díky zdánlivě obyčejnému chlorofylu, který má však pro zdraví široké pozitivní účinky. Je silným antioxidantem a podporuje tvorbu hemoglobinu, čímž má pozitivní vliv na regeneraci organismu a zpomalení procesu stárnutí. Dále má protiinfekční účinky, hubí bakterie, reguluje trávení a vědci dokonce zkoumají jeho účinky jako prevence před zákeřnou rakovinou. Chlorofyl pomáhá z těla odvádět škodlivé látky a naopak mu poskytuje důležité vitamíny,  jako jsou K, C, kyselinu listovou, vápník, železo a hořčík. Potraviny bohaté na chlorofyl poznáme velmi snadno, a to podle jejich zelené barvy.


Nejvíce ho obsahuje listová zelenina, především špenát. Vysoké množství najdeme také třeba v brokolici, zelené paprice, zelených fazolkách či bylinkách. Výjimečně bohaté na chlorofyl jsou zelené superpotraviny, z nich pak nejvíce chlorella a spirulina, které obsahují také množství dalších důležitých látek. Při zeleném detoxu je vhodné zařadit do jídelníčku zmíněnou zeleninu a doplnit ho o zelené superpotraviny, které detoxikaci ještě více podpoří.

pro zdraví