Proerecta

Pro koho Proerecta je ?

Pro muže od 18 let

Proerecta Shot nápoj stačí vypít 30 min před sexem.

Proerecta Long je ideální pro dlouhodobou podporu erekce.

Zkušenosti a hodnocení přípravku Proerecta

Na tuto novinku jsem se jako autor tohoto článku vyloženě těšil. Předcházely tomu pozoruhodné informace, které jsem o přípravku zjistil ještě před jeho uvedením na trh. Na trhu je velice málo seriózních přípravků, které by podporovaly erekci okamžitě. Právě Proerecta do této kategorie patří a rozhodně patří mezi nejlepší na trhu.

Rozhodl jsem se objednat 3 balení, abych dokázal co nejlépe zhodnotit  všechny účinky každého přípravku. Rozhodl jsem se užívat každý den 1 tabletku a před pohlavním stykem si dát ještě jednu, čili celkem 2 tabletky. Musím říct, že po krátké době jsem výsledky užití zřetelně poznal a úplné účinky jako zvětšení penisu, díky lepšímu prokrvení a větší výdrž, jsem opravdu zaznamenal již po cca 5 užití.

Užívání Proerecty tedy doporučuji každému, kdo potřebuje zesílit erekci a je jedno jestli je Vám 18 nebo 50 let. 

podpora erekce

Tribulus Terrestris

Extrakt z Tribulusu přispívá k dobré funkci pohlavních orgánů , zvyšuje tvorbu testosteronu, zlepšuje činnosti kardiovaskulárního a imunitního systému. Je to ideální prostředek pro aktivní životní styl.

Proerecta Shot

Extrakt ženšenu

Extrakt z kořene přispívá k normální funkci reprodukčního systému, udržuje energii a dobrou vitalitu svalů, navíc působí pozitivně na výdrž při sexu.

maca

Maca

Udržuje sexualitu, plodnost, vitalitu a celkové zdraví.

Hroznové jádra

Hroznová jádra

Extrakt hroznových jader je antioxidant. Pro uživatele má pozitivní vliv na zdraví. Snižuje pravděpodobnost vzniku cévních onemocnění a určitých typů rakoviny.

Přípravek obsahuje pouze kvalitní bylinné složky, které velmi rychle působí na kvalitní zvětšení penisu.

Proerecta z Vás udělá postelového šampióna, který nezná selhání erekce.

 

Jak si Proerecta vede ?

Podpora erekce 97%
Libido 94%
Delší soulož 84%
Česká kvalita 100%

Už ale dost chválení přípravku, každý ho může vyzkoušet sám a udělá si vlastní názor. Lidské tělo není jednoduché a někomu jednoduše na erekci skvěle pomůže Proerecta , někomu zase třeba Erexan.

Slevový kupón který využijete v košíku:  sleva11

Navíc pokud vezmete více balení najednou, ušetříte hezké peníze navíc.