Velikost penisu

Jak správně změřit penis ?

Je spousta kritérií, podle kterých se dá určit velikost mužského penisu. Velikost penisu je hodně relativní. Záleží totiž na teplotě v místnosti, denní době a taky na vámi zvoleném způsobu měření. 

Pokud chcete měřit délku penisu, musí být penis v plné erekci.  Až se na tento úkol vrhnete, nezapomeňte, že nejpřesnější způsob měření délky penisu je vestoje a seshora od konce penisu až ke kořenu. Pokud budete měření praktikovat v sedě nebo v leže, dostanete špatné výsledky.

velikost penisu

Jaká je průměrná velikost penisu ?

  • Průměrná délka penisu se pohybuje mezi 13 –15 cm, při širším měření mezi 10,6 – 18,2 cm. 
  •  Na druhou stranu je zde mikropenis tzn penis, který při erekci měří 6 – 8 cm. 
  • Studie dokázaly, že velikost mužského genitálu se s věkem nezmenšuje. 
  • K penetraci vagíny a oplodnění ženy je potřeba penis dlouhý alespoň 8 cm.

Jaká je ideální velikost penisu ?

Jedné studie se zúčastnilo 75 žen ve věku od 18-65 let.

Každé ženě bylo zobrazeno 33 modelů penisu. Jejich velikost se pohybovala od 10 do 22 cm na délku a od 6 do 17 cm po obvodu. Vědci je pak požádali, aby si vybrali ideální velikost penisu pro dlouhodobý vztah.

Ženy si vybrali penis dlouhý 16,5 cm s obvodem 13,5 cm.

 

Různé vnímání velikosti penisu.

Velký penis se v dnešní době stal symbolem sexuální síly. Mnozí muži si myslí, že je jejich penis příliš krátký a jsou s ním nespokojení. Statistiky dokazují, že pouze 55 % mužů je spokojeno s velikostí penisu, zatímco cca 85 % žen je spokojeno s velikostí penisu svého partnera. 

Vyžadují ženy velký penis ? Délka penisu není pro ženy až tak důležitá. Pravda ale je, že během pohlavního styku ženy vyžadují hlavně větší obvod penisu než samotnou délku.

Jak zvětšit penis a zapůsobit tak na ženu ?

Dobře prokrvený penis působí robustněji a skvěle stimuluje ženu. V naší nabídce naleznete ty nejkvalitnější produkty jako Proerecta nebo Erexan pro zvětšení penisu.