Vimax

Pro koho Vimax je ?

Pro všechny muže od 18 let, kteří chtějí lepší erekci a delší sex.

 

Ptáte se, jak Vimax podpoří Vaší erekci?

Penis tvoří 3 topořivá tělesa, která se při vzrušení naplní krví a způsobí erekci penisu. Nejlepší a zároveň jedinou bezpečnou možností, jak podpořit erekci, je zvýšit průtok krve do penisu.

Oficiální Kanadský výrobce Vimaxu používá kvalitní rostlinné extrakty obohacené o vitamín E, které jako celek velice dobře pomáhají zlepšovat krevní oběh a podporují oběhový systém v celém lidském těle a hlavně mikrocirkulaci krve v penisu.  Díky tomu následně dochází ke zpevnění penisu, delšímu pohlavnímu styku a zlepšení erekce. Někteří muži vyhledávají Vimax právě kvůli oddálení ejakulace a  zvětšení penisu o 1-3 cm.

Vimax

Vimax funguje na čistě přírodní bázi, což znamená, že v tabletách nenajdete nic, co by nebylo původem z nějaké byliny nebo nemělo jinak přírodního ducha. Používají se extrakty roslin z celého světa, přičemž výrobce se stará i o kvalitní původ a maximálně šetrné pěstování. Přípravek tedy dosahuje těch nejlepších výsledků a to zvětšení penisu.

tribulus vimax

Tribulus Terrestris podporuje normální činnost kardiovaskulárního sytému, nervové soustavy a zvyšuje produkci testosteronu, který je pro muže velmi důležitý..

Podpora erekce je tedy jistá.

Ženšen má hodně pozitivní vliv na mikrocirkulaci krve v penisu, udržuje normální sexuální kondici a zdravotní stav.

Vimax

Ginkgo Biloba podporuje mikrocirkulaci krevního oběhu, má tedy velmi pozitivní vliv na prokrvení penisu.

Na každého člověka může mít odlišné pozitivní účinky. Těšit se ale můžete třeba na..

Zvětšení penisu po cca 3 měsících o 1-3 cm 96%
Podporu erekce 98%
Lepší sex 90%
Léty ověřenou kvalitu 100%

Tento doplněk rozhodně stojí za vyzkoušení.

VIMAX  účinkuje nejlépe při dlouhodobém užívání.

V zahraničí nechali udělat mezi svými uživateli průzkum účinnosti doplňku v čase. Zkoumání probíhalo v letech 2004 – 2011. Dohromady se zúčastnilo přes 9000 zákazníků.

Výsledky

Mezi 1 až 4 týdnem se vyskytl výrazný nárůst sexuální touhy a výdrže. Mezi 5 až 8 týdnem se zlepšila výkonnost a uspokojení ze sexu. Uvádí tak 85% účastníků průzkumu. 

V cca 9 týdnu užívání bylo uskutečněno dosažení maximálního potenciálu erekce díky přípravku Vimax. Podpora erekce se může i tak nadále zvyšovat, každý člověk je individuální.

Dobrá alternativa pro rychlé nabuzení erekce je Erexan.

 
Originální Vimax v ČR zakoupíte pouze zde
V košíku potom můžete využít slevu.

vimax11sleva (sleva 11%) a VIMAX10P (sleva 10%)